Ella2

Pánské kvalitní spodní prádlo, typ?

Zdravím všechny, sháním typ, kde nakoupím kvalitní spodní prádlo pro chlapa? Kde nakupujete vy? 🙂

Odpovědi
Renatka2

A co přesně sháníš? Trenky nebo slipy ? ;)
Třeba ja tomu mýmu kupuju jen trenky, ten slipy nesnese :))

Bukvice

Já kupuji trenky od Andrie, je to kvalitní a česká výroba…jedny trencle vyjdou tak na 200 kč. Můj chlap je s tím naprosto spokojený jiný nechce.

Ella2

Trenky, určitě trenky. On taky nic jiného nenosí, děs ty chlapi! Díky za typ, mrknu se :))

Renatka2

Tak za mě doporučuji tento eshop www.o3v.cz
Tam mají pěkné a originální trenky. Z tama se tomu mýmu nejvíc líbí a jsou prý pohodlné. Tak třeba se typ bude hodit.

Ella2

Jé tak díky, vypadají pěkně, tak já mu zkusím nějaké objednat a uvidíme, jestli se mu budou líbita budou i pro něho pohodlné. Se dívám, že tam mají i pěkné ponožky pro mě, možná toho využiji také.
Dobré stránky, díky!