Mucillinka

Pamatuje te si někdo jak se jmenoval přípravek na hubnutí z reklamy, kde účinkovala Jana Paulová? (je to pár let zpátky)

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu, zda to nebyl přípravek z Vitalandu.

www.vitaland.cz/zpra­vodaj/CZP/mag_­2008-5.pdf

Další odpovědi
venkovan

Na přípravky z reklam bych nevěřil, pokud bych neprošel odborným vyšetřením a tam mi to nepotvrdili.
Hubnutí se musí dělat s rozmyslem a vědomím co a jak je v těle navíc. Popravdě – metodu na hubnutí vymslím hned. okolo mne mnoho starších lidí potřebuje rozštípat dřevo. Dají i chleba s tvarohem – tak jak lidi dříve jedli.