bobrik

Proč PC nenačte disk??

P5B ASUS Motherboard při zapojení Verbatim 500GB, nenačetlo.

Vlastně celé to zkolabovalo. Správce zařízení neukazuje žádnou chybu. Přitom ale žádná USB přípojka nejede. Jak se dá zjistit, co se vlastně stalo a proč P5B ASUS přestal fungovat? Jak se to dá v BIOS vyhledat, zda je vše dobře nastavené. Moc děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
anonym

Otázka není, zda se to namountovalo, avšak detekovalo. Je to v listu zařízení? Pokud ano, je chyba v MBR. Jinak v disku samotném – reklamace… Pokud v MBR – stačí nějaký opravovač/fdis­k/Gparted/…