Dža-Dža

Jde v níže uvedeném případě o ovulační krvácení?

Dobrý den, mám 20. den cyklu a dnes jsem zjistila, že mám trochu špinavé kalhotky od krve. Menstruaci mám teď celkem nepravidelnou, ale nikdy ji nemám až tak brzo. Maximálně o 5 dnů dříve nebo později. Průměrnou délku cyklu mám cca 28 dnů. Myslela jsem si, že jsem dostala předčasně menstruaci, ale za celý den už vůbec nekrvácím, jen mě bolí v podbřišku jako při menstruaci. Na internetu jsem našla něco o ovulačním krvácení, ale vzhledem k tomu, že už je to 20. den, tak mi to nesedí. Nemá s tím někdo zkušenost?

Odpovědi
Drap

Zkušenosti sice nemám, ale neni to nic neobvyklého. Příčin může být celá řada. Podrobnosti ti může říct pouze specialista po vyšetření.

ivzez

Kolik znáte lékařů, kteří umějí vyšetřovat na dálku přes internet?

A proč riskujete své zdraví a místo návštěvy lékaře hledáte cizí
zkušenosti? Podle popisu nikdo přes internet nepozná, co Vám je.

Pokud Vám někdo napíše, že je to běžné, že se
nemáte znepokojovat, spolehnete se na to? I s vědomím,
že riskujete do budoucna možná i dost vážné problémy?