panenka

OTOČNÝ MOP S ODSTŘEDIVKOU

Dobrý den slyšela jsem od kamarádky o mopu s odstředivkou a chtěla bych se vás zeptat máte s tím někdo zkušenosti? a jaké děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Dcera ho má je s ním spokojená, ale zase takový zázrak to není. jenom to ždímání se usnadní.
Navíc jsou dva druhy jeden s třásněmi a jeden s plochou. S tím s třásněmi se hůř dělá. Určitě ne tak lehce jak je to znázorněno v reklamě. Je to celkem logické.
Pak se liší ještě způsobem ždímání. U jednoho se šlapáním roztáčí odstřeďující koš u druhého se roztáčí přímo mop posunem táhla po násadě.
Doplňuji:
Dcera má ten s plochou a roztáčí ho táhlem nikoliv šlapáním. Říká že s tím s třásněmi se jí velmi špatně uklízelo.

Další odpovědi
anonym

Já mám tenhle,vyhozený prašule,obyčejný kbelík s mopem je lepší!

Zdroj: http://www.di­reto.cz/Vyhle­dat/Otocny-mop-360-s-odstredivkou-znate-z-TV-oranzovy/

hanulka11

Panenko já používám mop od wiledy bez odstředivky a jsem s ním moc spokojená zde jde vlastně jen o to ždímání, pokud se necháte zlákat nic proti tomu

zde jsou také spokojené zákaznice

http://www.emi­mino.cz/disku­se/mop-spin-go-41259/stranko­vani/2/

Jikra

Mám Oxone mop za 900,– a to jsou vyhozený prachy. Je to silně předražený.
Jediná výhoda je to ždímání ale je otázka jak dlouho to šlapání ty plastový ozubený převody vydrží.