lolll

Je trestné, respektive může mě někdo nějak postihnout, když nemám mince a otevřu nákupní vozík klíčemi?

Je trestné, respektive může mi někdo něco, kdyz nemam mince a otevru nakupni vozik klicemi? Predem dekuji

Nejlepší odpověď
Hans51

Kdo by Vás za to trestal? 🙂 běžně se namísto mincí používají plastové žetonky, nikdo nekontroluje, zdali máte v košíku vloženou právě minci. Nejde ani o poplatek za půjčení vozíku, určitě se nemusíte bát 😉

Další odpovědi
lexx

není, běžně používám plastové žetony, euro, polské mince…co je po ruce

cukrar

Pokud nedojde k poškození nebude Vás nikdo trestat.
Není za co.