bubačka

Otázka pro ženy. Máte zkušenosti s anionovými vložkami?

Je pravda, že pojmou až 200ml tekutiny->že se mění pouze 1–3× denně?
(Vím, že je to hodně intimní otázka, ale jak často si tyto vložky měníte vy?)
Pomohly vám od gynekologických problému apod.?
Zajímají mě všechny zkušenosti pozitivní i negativní.
Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Mě zaujalo, že něco takového vůbec existuje, tak jsem zaguglila a našla tuto diskuzi
http://www.om­lazeni.cz/ani­onove-vlozky-54-88825-0.html

Další odpovědi
gecco

No – poté, co jsem se kouknul na reklamní web a dočetl se, cituji: "

  • intimky s aniontovým čipem můžete denně dávat do ponožek, upravují šíření plísní, odbourávají pachy, dodávají do těla potřebné anionty
  • po přiložení na bércové vředy nastává rychlé zlepšení
  • významně se díky působení aniontů redukuje podrážděnost a zvyšuje se vitalita
  • vhodné i na kožní infekce, nehojící se rány, opary

„, bych se skoro domníval, že z nich bude i dobrá polívka…
😁
Ale navzdory dalšímu tvrzení, opět cituji: "vhodné pro všechny: děti, seniory, ženy i muže“ osobní zkušenost nemám.
¨;-)

marci1

Zkušenosti nemám, ale myslím si, že to co se nám snaží namluvit reklamy na tyto vložky není ověřené a pravdivé. 🙂

lota

Ne, zkušenost nemám. Ale zajímá mě to, možná bych se zkusila i zeptat gynekologa, co by na to řekl – tady je možnost: http://poradna­.zena.centrum­.cz/rubrika/gy­nekologicka-poradna-2/