Anonym*

OTÁZKA PRO ŽENY: Jaké jsou nejlepší tampony pro „začátečníka“?

Už mám menstruaci tři roky, ale ještě nikdy jsem nepoužila tampon. Vždy jenom vložky. Teď jsem ale na střední a stejně tak jako dříve se s vložkami necítím tak bezpečně. Chci zkusit tampony, chtěla bych „odbourat“ vložky a používat jenom tampony. Jsou lepší tampony mini s aplikátorem? Prosím o rady a zkušenosti samozřejmě žen. :D

Odpovědi
zjentek

Já nevim kdysi to bylo podle váhy ale nejsem ženská, takže…

nyjono

Zkus se poradit v lékárně. Raději ženy.
Obecně nějaké menší. Co se týče aplikátoru, někomu vyhovuje, někomu ne. Lepší vyzkoušet a sama uvidíš.

ivzez

Podle mne nejde o „začátečnici“ nebo „pokročilou“,
ale o sílu menstruace. a o dobu, po jaké lze tampon vyměnit.
Např. na noc se doporučuje větší.

Janilivi

Začínala jsem s tampaxama ;)