Miru1

Ostranění souborů z SD karty

Potřebuji poradit jak odstranit soubory z SD karty.Jde o soubor SD Content Package sd_euro.A Mobin Masters Feat Robin S – Show Me Love 2008 – Radio Edit – EQ.Nevím jak se jich zbavit.Nejdou spustit ani otevřít.A zabírají místo na kartě.Prosím o podrobný návod.Nejsem v tom tak zběhlý.Děkuji.

Nejlepší odpověď
franku

Mělo by stačit kliknout na to levým tlačítkem,pak pravým a kliknout levým na odstranit.

Další odpovědi
barnajka

Jestli se vám karta zobrazuje jako jeden z disků ve složce „Tento počítač“, zkuste kartu naformátovat. Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonku karty, zatrhněte možnost „rychlé formátování“ a naformátujte. Pokud na kartě nemáte žádný jiný soubor, o který byste nerad přišel, mohlo by vám toto pomoct. Pokud tam máte nějaké důležité dokumenty nebo obrázky, přesuňte je buď někam na pevný disk a nebo na externí flash disk, protože formátováním ztratíte veškerá data, co na kartě jsou.