veruniki

operace kyly strivka ve varleti ?

Odpovědi
hanulka11

Nemějte strach -lékaři přistupují ke každému případu s ohledem na jeho vážnost a situaci jinak, takže žádné pravidlo neexistuje. Nikdo vám tu neřekne přesný postup, protože každý jedinec je jiný a každá vada není stejná a tím pádem i léčba probíhá trochu jinak .
Vše dobře dopadne , držím palce.

dědapetr

tady něco otom je

Zdroj: http://www.va­sedeti.cz/zdra­vi/onemocneni/o-kylkach-a-kylach-aneb-herniarium-dil-i/

smutnydrak

já s tím žiju už asi 7 let a je to porad stejne…neměni se to…