Dados

Ohodnocení závodníků

Zdravím co znamenají ty body v tabulce závodníka co dojel a má tam hodnocení rozhodčích, které jsou dole a jsou u nich různé státy a proč jsou některé preskrknute. Předem díky za odpoved

Odpovědi
Hamon

U některých sportů se hodnotí umělecký dojem. To někdy hodnotí rozhodčí z různých států (proto ta informace o státu). Obvykle se nejlepší a nejhorší hodnocení nezapočítává, aby se zamezilo protěžování nebo pškozování některého závodníka. Tyto body jsou přeškrtnuté.