Jirka 001

Psal jsem online dotazník a potom jsem kliknul na tlačítko odeslat, a nic. Odeslal se dotazník bez potvrzení, nebo ne?

Ahoj, včera jsem psal online dotazník a potom jsem kliknul na tlačítko odeslat a nic se nestalo-myslim například zprávička že dotazník odešel apod, a to ani napodruhé. Myslíte, že to v pořádku došlo, nebo to mám napsat znovu? Omlouvám se za hloupý dotaz:-)

Odpovědi
Radius

Když se mě něco podobného stane, kliknu v mozille vlevo nahoru „aktualizovat stránku“ nebo: Ctrl + R a ono se to odešle podruhé (ten formulář) a hned přijde potvrzení. Jinak připojení k internetu mám spolehlivé (2× 50 Mbit/s a odezva 10 ms) na 5 GHz zabezpečené. Poslouchám třeba rádio bez jakýchkoli výpadků za celý den.