Od kolika let je prodejný kondom ? Od 15 kdy se „smí“ nebo až od 18 jako „erotické zboží“ ?

Nejlepší odpověď
Drap

U kondomů neni stanovená hranice.

Další odpovědi
Sůwa

V Praze jsou i samoobslužné automaty na kondomy a ten se tě na věk neptá. Navíc se kondom dá použít i k jiným účelům, než je původně určen.

Damiana

Vzhledem k jeho zásluhám, by měl být i zadarmo.

stela

No v dnešní době si mužeš koupit cokoliv at je ti 5,15,30,let.I když sou zákony na určité zboží a služby.Tak málo který prodejce to dodržuje.