Vikiboro

Od kokikati si muzu založit mini eshop nebo eshop pomoci sociálních sítí, kdyz mi pomůžou rodiče?

Odpovědi
Hlada

Od 18.

elkon

Od plnoletosti.

Dochy

Získáním plné svéprávnosti – obvykle od 18, lze od 16. Jinak by za Tebe museli úředně vystupovat rodiče a Ty (jako podnikatel) bys úředně neexistoval.

Michálek1245

Není to o tom, od kdy můžete založit e-shop, ale od kdy můžete podnikat. V tomto případě od 18 let, pokud nejste zplnomocněn soudcem (tj. že jste dospělý nebo dospělá dříve než v 18 letech). Od 18 let si můžete založit živnost a tím pádem začít i podnikat na internetu. Nicméně tento čas do 18 let bych doporučil k tomu, abyste si nastudoval či nastudovala zákonitosti a obecně se vzdělal či vzdělala v problematice. :) My třeba teď společně s https://www.me­mos.cz/webove-aplikace-na-miru/ vytváříme webové aplikace na zakázku uživatelům a vědomosti z mládí se mi hodí a šetří mi to čas u samostudia. :)