celie

očkování před rakovinou děl.čípku.Poslali mi letáky na silgard a cervarix a mám vybrat.Připadají mi stejné.Co vy na to?

Odpovědi
ivzez

Celie, zjistěte si o obou očkovacích látkách co nejvíce informací a pak teprve se rozhodněte, jestli očkování ano nebo ne.

Četla jsem před cca 2 roky dost negativních zkušeností s oběma druhy,
svým dcerám bych toto očkování nedoporučila.

Nykki

Já se radila s doktorem a ten mi řekl, že si mám raději vybrat Cercarix, nevím jak mi to tenkrát zdůvodnil, přece jen už jsou to dva roky a mě to tehdá bylo trošku jedno… Ale nebylo to z důvodu peněz, prostě mi řekl, že si mám dát Cervarix, dal mi pár důvodů ( a on to je PAN doktor) takže jsem mu věřila a řekla jsem ať je po jeho…

Fiverka

Dobrý den, obě tyto látky jsou nové a nikdo neví jaký efekt budou mít za několik let protože ti kdo si je v současné době nechají píchnout jsou zkušební skupina… A to musím říct, že tyto látky mají mnoho již zaznamenaných negativních účinků a to včetně úmrtí bezprostředně po očkování…
http://www.vi­talia.cz/clan­ky/10-ockovani-proti-rakovine-delozniho-cipku-virum-hpv/
Zkuste třeba tenhle článek podotýkám, že to píše lékař…

http://www.pus­synky.cz/vakci­na-proti-hpv-je-nebezpecna-a-zbytecna-tvrdi-jeji-autorka/
Nebo tady informace od autorky vakcíny:o) to je celkem k pousmání že ani ona svojí vakcíně nedůvěřuje že?
Každopádně pročtěte a uvidíte jistě budete vědět jak se rozhodnout správně:)