celie

očkování děložního čípek

Co si myslíte o očkování třináctiletých dívek proti rakovině děložního čípku?
Doplňuji:
Oprava: děložního čípku

Odpovědi
kamila44444

Přijde mi to divné. Očkování, které normálně stojí 10.000 kč a teď je najednou zadáčo? Ještě k tomu to pěkně bolí a celé roky předtím se dívky proti tomu neočkovaly a byly zdrávy… Nevím co na to říct, ale dceru bych na to asi nedávala.

Ivetka303

Teď je to pro tyto dívky zdarma, tak proč ne.. svou dceru bych určitě očkovat nechala

M.

Osobní věc. Nemám si o tom co myslet, nejspíš holt rodiče chtějí, aby jejich dcery byly v pořádku. Já osobně očkována nejsem a ani nechci.

Larissa

NEDOPORUČUJI.

Pájo

DOPORUČUJI! Očkování je velice účinné, pokud se aplikuje ještě před zahájením sexuálního života ženy.