Rančer

Objednáváte si v restauraci i taková jídla jako je smažený sýr nebo smažený řízek s přílohou?

Mně se to zdá poměrně zvláštní, když si člověk zajde do restaurace a dá si obyčejný řízek či sýr. Obvykle jdu do restaurace si dát něco speciálního, nějakou chuťovku. Jak to máte vy?

Odpovědi
Kepler

Proč ne? Vždycky je to trochu jiné, než když si to udělám doma. Když někoho pozvu na oběd či večeři, tak to nechám na protějšku a já si dám taky něco spešl.

elkon

Objednávám jídlo podle momentální chuti a nabídky. Nezáleží co to je.

dubraro

Ano. Většinou se jdu do restaurace prostě jen najíst, ne degustovat speciality.

iceT

Tak já si vždycky objednala to, s čím jsem se nechtěla crcat doma. Řízek je snadný, sýr občas vyteče, což se v restauraci asi nestane, protože ho dělají ze zmrazeného polotovaru. Takže vždy to, co si doma neuvařím.

da ny

Do restaurací chodím zřídka. Za ty nekřesťanské peníze si zřídka pochutnám. Na smažený sýr/řízek nepotřebuji vážit cestu do restaurace. Tu, smaženou žoužel nedělám (2 – 3 x v roce koupím v bufetu nebo lahůdkách). Řízek si nejlépe udělám doma sama.

kokrspanel

smazeny syr te nikdy nezklame