mewald

nové zářivkové svítidlo – aby se zaplo, musí se trochu zatrepat. problem v trubici ci v celem svitidle?

koupil jsem si zářivkove svitidlo i s trubici. po 2 tydnech kdy fungovala bezproblemově tak aby se zapla musim trochu zatrepatat celym svitidlem. jakmile vypnu a chci opet zapnout, musim zatrepat.je problem v zarivce ci v celem zarizeni? otacet zarivkou nepomaha. diky za odpoved.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Já bych to šla raději reklamovat, protože jak do toho sáhneš, byť jen dotáhneš šroub a přitom to nepomůže, ale už ti to nevezmou nazpátek

Další odpovědi
Michal Kole

spíš to vypadá na špatný kontakt v patici pro uchycení trubice.

zkus je nejdřívbe osmirkovat, vyčist technickým benzínem a pak sprejem na kontakty

a trochu poyvtáhnout šroubováčkem, aby v sobě trochu drželi

honza19hk

naběhne mizerně nebo vůbec? je tam také startér,může být vadný zkus ho vyměnit. Jinak nějaký studeńák,vytáhni to z elektriky,do­taáhni všechny šrouby a konektroy,hlavně na paticích.Podívej se jestli to není někde zoxidované nebo zrezlé,špinavé. Kdo ví kde se to skladuje než to někdo koupí. Mohla jim tam třeba natéct voda atd…

Mapel

Napiš aspoň typ svítidla, jináč je to hádání z křišťálové koule.