Jájá...

Nová sluchátka

Ahoj! Potřebuju radu. Koupila jsem si dvoje sluchátka ale u obou mám ten samý problém. Hned po vybalení jsem je vyzkoušela a u jedněch nehraje pravé a u druhých levé sluchátko. mobilem ani počítečem by to být nemělo, protože starší sluchátka na nich normálně fungují. Nevíte čím by to mohlo být?

Odpovědi
beer

Zejména pro mobil je nutné používat jen předepsaná (doporučená) sluchátka, s PC je to podobné. To vyžaduje zjistit si ještě před nákupem doporučené typy a koupit jen tyto.
Teprve tehdy lze jejich nefunkčnost reklamovat.

Fazzz

Ahoj. Zkus s nimi otočit do všech stran, možná je špatný kontakt, ale stejně bych je radši vrátila, nebo reklamovala, s tímhle mám špatné zkušenosti. Když už ti nejdou hned na začátku, tak je radši vrať. :) Uvidíš sama. :)

ReHu

Ať to je čím, je, fungovat by měly. Vrátila bych je. Nejspíš je vymění za jiné.