Jamajka

Nosíte svoji peněženku v zadní kapse u jeansů?

Nosíte tak svoji peněženku? Nosí ji stejně jen muži, nebo i ženy?

Nejlepší odpověď
Kostka0

NE! Je lehko přístupná zlodějům.

Další odpovědi
gecco

Ne, nejsem blázen…
;-D
Ostatně – mnohdy ani peněženku nenosím…

Drap

Nikdy ji tak nenosím.

anonym

Zaprvé: Nosím jen to co potřebuji. (A jen tolik, kolik toho potřebuji.) Zadruhé: Nenosím jeansy. Zatřetí: Nemám peněženku. Začtvrté: Nemám peníze. :D

anonym

Ne,peněžeku nikdy nosím,nosím prachy v kapse u bundy,kdybys mě chtěla okrást,tak mi do kapsy nesahej.Ženy nosí peníze v kabelce teda většinou,mladé dívky v kalhotech.

Rocker

Peněženku nenosím,v zadní kapse nosím jen peníze.

JuddH

Nikdy. Většinou ji mám v ruce, když někam jdu. V zadní kapse nosím mobil. Jednou jsem si do ní dala stovku a po svou hodinách jsem o ni přišla… nějak se vytratila.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.