Martina S.

Nosit tanga je nezdravé?

Jedna postarší kolegyně v práci mě říkala že když nosím pořád tanga (kalhotky), že prý budu mít zdravotní problémy. Že prý o tom někde četla. Jaké jsou potom problémy už mě nevysvětlila. Nevíte jestli je na tom něco pravdy?
Doplňuji:
Měním si prádlo každý den a používám intimky a zatím jsem neměla za 15 let žádné potíže a na záněty také netrpím, ale jinak díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
BEAES

Nemít tuhle část těla v podzimní a zimní období v teple není dobré, kolegyni věřte. Jak teď tělu škodíte se ukládá a nemoci se časem objeví. Jsou to záněty vaječníků, zánět močového měchýře a problémy s ledvinami. Ty bývají z bokovek a krátkých trik, když míváte holá záda. Tělo si vše pamatuje, tak si ho raději hýčkejte, ať toho za pár let nelitujete!

Další odpovědi
dudu

Existuje legrácka, že na Slovensku mají tanga název „tri niti v riti“. Každopádně nemůže škodit, pokud jsou rozmnožovací orgány v teple. Vysmívané „bombarďáky“, které nosily naše babičky možná nebyly až tak od věci. Ale jsem jen chlap, a ti přece ženským starostem povětšině houby rozumí.

hanulka11

zde se o tom píše

http://www.fe­mina.cz/magazin/we­llness/tanga-jsou-in-ale-na-stiru-se-zdravim.html

ReHu

Myslím, že pokud máš části těla odkryté pod kalhokami tanga a chráněné před zimou jiným dílem ošacení, pokud nosíš i bavlněné tanga kalhotky (také jsou některé pěkné) atd, jak dále píšeš, není se čeho bát.
Já je nosím taky, protože pod oblečením nejsou vidět. Běžné kalhotky nosím málo.
Ty argumenty, o kterých jsem četla mohu snadno vyvrátit.
Horší by to bylo, pokud by se dlouhodobě nosily krátké bundy a trička a bokové kalhoty jako jsem viděla jednu slečnu jet na kole, štíhlá moc nebyla, spíše naopak, ale tanga jí hleděly z bokových jeansů, špeky hleděly taky a záda, hodně nezakrytá byly vidět také. Bylo to loni v zimě, teplota pod nulou.

Martina S.

Přesně jako ReHu nosím normální kalhotky tak dva dny v měsíci. Tanga jsou lepší že nejsou vidět pod oblečením. V práci nosím samé bílé nebo černé kalhoty kde je to hodně vidět a nelíbí se mě to. Samozřejmě nenosím tanga jen jak jsou ty šňůrky, ale normální kvalitní. Zvykla jsem si na ně a jsou pohodlné.