nighe

Nevite nekdo kde se daji.koupit takove ty masky(klapky)na oci na spani ve dne,aby do oci nevnikalo svetlo?

Nechci si tu masku kupovat pres internet ale radsi v nejakem obchode abych si ji mohla vyzkouset a poradne prohlednot.Ale vubec.nevim v jakem.obchode se prodavaji jestli nekde v drogerii treba DM nebo spis v obchode s oblecenim?prosim poradte…

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.zdra­votnicke-potreby-a-pomucky.cz/zdrave-spani/proti-migrene/maska-na-oci.html
zkus se zeptat ve zdravotnických potřebách
v každém větším městě by ji měli mít já mám
jen gelovou, proti unaveným očím..
Doplňuji:
myslím, že stejnou službu by udělal
tmavý šátek uvázaný na straně hlavy
někdy ho také použiju..

Další odpovědi
marci1

Viděla jsem ji v lékárně. Tak se zkuste zeptat, jistě Vám ji objednají (pokud ji nemají právě na skladě).

anonym

V nabídkovém katalogu ji má zaručeně LR Cosmetic (mám dojem, že jsem ji viděla i v katalogu Oriflame). Zkusila bych i oční optiku.
Kromě toho se tato maska používá po operacích očních víček, takže i zdravotnické potřeby by ji měly mít v nabídce.

Sůwa

Přesně jak píše Briketka, používám tmavý hedvábný šátek 🙂

briketka10

Sůwo

mám taky hedvábnej a ani nezmačká
účes během spánku, když jsem dlouho
vzhůru a čučím na stažený filmy dám si
špunty a šáteček, pak si můžou vedle
mě řvát cikáni na dvorku a neslyším je 😁