danica

Nevíte název této hry?

No,s mím bratrancem(6) jsme hráli dříve takovou hru na netu ale ted' nevíme jak se jmenuje a pamět' je vymazaná.Popis:v tom názvu bude možná slovo dream(sen),jde o to,že se malému klukovi zda zlý sen a je někde kde je to strašně strašidelné ( ta hra má asi 5 dílů) a musí tam pozbírat různé věci a poskládat několik hádanek,ale dát pozor na různá nebezpečí a pasti.Tu hru jsme hráli na Spele.nl popřípadě Hryhry.net. předem díky 🙂

Odpovědi
Pudlík

taky jsem takovou hru hrála jmenuje se Kouzelný sen, podle popisu to sedí, ale měla jsem jí na cd.