Miky1

Nevíte, jaký účes se hodí ke stylu rap? (Mám z ostrůvku dlouhé vlasy cca 20 cm a ty okolo cca. 11 cm.)

Dobrý den, nevíte někdo, jaký účes se hodí k Rap stylu? Mám takové polodlouhé vlasy 😁 (Z ostrůvku cca. 20 cm a ty ostatní cca. 11 cm).
Mám spoustu přívěšků (Prsteny, řetízky, náramky, hodinky, náušnici v levém uchu – vše z chirurgické oceli)
Tak bych se chtěl zeptat, zda bych měl spíše nosit vlasy rozcuchané, či spíše ulíznuté.
Předem děkuji za odpovědi 😁

Odpovědi
nyjono

Rap styl není o účesu. Ty se musíš cítit dobře.
Jestli někdo řekne, tohle je xy styl a ty si řekneš, nějak se v tom necítím, moc se nelíbím, tak to stejně nosit nebudeš.

elkon

Chudáci rodiče, mít tohle doma.

JirinaM

Lepší je EMO, popř. gothic styl + účes. Kašlete na rap