Vojta Fidra

Nevíte jak si mohu aktivovat na telefonu rádio offline? Mám samsung galaxy a12.

Samsung galaxy a12

Odpovědi
Hlada

Jestli máš na mysli rádio VKV, tak musíš k telefonu připojit drátová sluchátka.

Čecho_slovák

V aplikacích by mělo být FM rádio. Pro jeho použití musíš mít připojené sluchátka jako anténu a v nastavení můžeš určit jestli má zvuk být ve sluchátkách nebo v reproduktoru.

Schluker

Prijde na to, ktera verze telefonu to je. Pokud nema aplikaci na FM radio, na 99% ho nema ani hardwarove.

Dochy

rádio „offline“ je trochu nešťastná formulace. Rádio můžeš „chytat“ po datech, nebo přímo v FM pásmu v éteru. Offline nikoli. Pokud jsi tím myslel bez dat, tak podle:
https://www.czc­.cz/samsung-galaxy-a12-3gb-32gb-white_3/323581/­produkt/1mchl2hud4­hrbbs7ouh38ma7ac/dis­kuse
tento telefon FM přijímač nemá zabudován, takže Ti žádná aplikace nepomůže.