KN

Nevíte,jak napsat zlomek na klávesnici?

Nemůže mi prosím někdo poradit, jak se napíše zlomek např. do vyhledávače? Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
když zadám lomeno tak to v kalkulačce berou jako dělení

Nejlepší odpověď
chudst

Ale Michal Kole ma pravdu. A zlomek je defacto deleno. Je to totez, jako byste napsal misto zlomkove cary dvojtecku. Takze do vyhledavace se skutecne zapisuje v podobe lomitka. Do kalkulacky pak doporucuji zadavat v zavorce [napr. 8-(3/4)], pokud nema funkci zlomek a jedna se o obycejnou kalkulacku. (A pokud funkci zlomek ma, tak neni co resit.)

Další odpovědi
baghira

Třeba goooooooooooogle:
když napíšeš 1/2, vyhledávač vrátí výsledek 0.5
když napíšeš +1/2, vyhledávač normálně vyhledává výraz 1/2

Michal Kole

místo zlomkové čáry se píše lomeno

hanulka11

mrkni do mapy znaků

venkovan

z l o m e k – prostě klepnou na příslušnou klávesu