mezara

Nevíte jak mám ve wordu ukončit psaní do sloupce?

Doplňuji:
Na informatice vytváříme noviny na známky a musíme tam psát ve sloupcích. Tak jsem normálně začala, ale když jsem chtěla končit tak jsem zjistila, že jsme neučili, jak ukončit sloupce. Mám jeden článek ve třech sloupcích a ten další mi už nejde psát normálně v jednom sloupci.Nevíte jak to ukončit? Nikdo z naší třídy to taky neví.

Nejlepší odpověď
Bedy

Můžete se prosím trošku rozepsat víc? Je to takové nejednoznačné.

Další odpovědi
Alesh

Teď jsem to testoval, ve Wordu 2007 mi šlo toto:

  1. Zapneš psaní do 3 sloupců
  2. Napíšeš text
  3. Vložíš konec stránky
  4. Zapneš psaní do jednoho sloupce

Ten text, co byl psán do tří sloupců, normálně zůstane ve třech sloupcích, další stránka je pak normálně v jednom sloupci. Možná by to šlo i přes oddíly.