PetrXY

Neví někdo náhodou, čím to může být, že se nemohu připojit k jedné konkrétní internetové stránce?

Internetové připojení mi normálně funguje, ale já se nemohu připojit k Rozšířenému portálu ministerstva práce a sociálních věcí (http://portal­.mpsv.cz/sz/ob­cane/vmjedno/vmroz­sir). Mám zjištěno, že uvedené stránky normálně fungují. Hlásí mi to, že „Server nenalezen“, když spustím funkci diagnostika sítě, tak mi to napíše, že „Server DNS není pravděpodobně přístupný“. Jak jsem již psal, tak mám ověřeno, že uvedené stránky normálně fungují. Zkoušel jsem to třemi různými prohlížeči a pořad nic. Int. připojení mám od UPC a OS Windows 10.

Nejlepší odpověď
ivzez

Odkaz mne zavedl na stránku s oznámením, že hledaná stránka neexistuje.

Ale portál MPSV občas „blbne“ i v případě existujících stránek,
někdy se na ně dostanu až při třetím pokusu…

Další odpovědi
mosoj

Stránka existuje je prázdná a byla nahrazena novou. Vždyť tam máš odkaz.