KristovaNoha

Nepřijde vám smutný že se dnes u nás chodí na dobrý, poctivý vývar k Vietnancům?

Nebo je to v pořádku?

Odpovědi
paul1

Proč smutné – když dobře vaří, není co řešit. Na západ od nás je to normální, tam mají vývařovny, či restaurace, Číňané, Vietnamci, Indové, Turci atd. Tady je možné, že přibudou Ukrajinci s jejich specialitami. Na boršč tam ale nepůjdu, moc mi nechutná.

da ny

Nepřijde.
Takový zoufalec rozhodně nejsem ;-D
Ono to má k poctivému vývaru někdy dost daleko.
Dělám si své vývary. A u nás třeba v bufetu a v jedné jídelně mají vývary a polévky skvělé.