michalds

Nepřijde vám diskriminační, že nejsou i posilovny jen pro pány?

Jsou posilovny smíšené a posilovny jen pro dámy.

Smíšené posilovny jsou v pořádku.
Ale:
Pokud tedy jsou posilovny dámské, kde je vstup pánům zakázán, proč tedy nejsou pánské, kde by byl vstup dámám zakázán?

Nejlepší odpověď
Kepler

Diskriminační mi to nepřipadá. Diskriminační by byl zákaz vstupu dámám. Ne, že bych do posiloven chodil, ale myslím že smíšené posilovny chlapům nevadí. Rádi spočinou okem na dobře vyvinuté dámě. V případě posiloven jen pro dámy jejich pohnutky celkem chápu, ne každá má ráda, když je chlap očumuje.

Další odpovědi
Arne1

Diskriminační to samozřejmě je. Ale my muži jsme nad takové malichernosti povzneseni !

ivzez

Ne.
Nepřijde mi vhodné soudit cizí podnikatelské záměry.
Až někdo bude chtít otevřít posilovnu jenom pro muže,
nebude mu nikdo bránit.

replicator

Je to diskriminační, ve společnosti existuje mínění, že ženy se starají o své zdraví a o svoji postavu lépe. Na tom někdo založil plán, že vytvoří posilovnu pouze pro ženy, tak budou mít větší soukromí a nikdo je tam nebude pokoušet balit či házet narážky.
Jednoduše posilovna chce konkurovat jiné a tak musí nabídnout něco jiného.

Chlapy mají smůlu, protože založení můžské posilovny by vedlo ke špatné reputaci zakladatele vzhledem k porušené společnosti, která byla předurčena takhle smýšlet (někteří by mohli třeba namítnout, že není chlap když nechce holky atd…).

A tak se ženy mohou pořád pochechtávat nad rameny, nohy a jinými věcmi, ale co se dá dělat.

zjentek

U nás je posilovna „SPRÁVNÍ CHLAPI“. Ženské tam vůbec nechodí, bůhví proč ;)