Pokročilý

Neporadil by mi někdo, zda se dá koupit nějaká levná tiskárna na pohlednice?

Jestli ano, tak prosím o nějaké odkazy, Díky.
---
Já ale chci vyrábět ve větším množstvím, než s jedním pozdravem pro někoho.

Odpovědi:

Zlatý

Opatrne s nákupom lacných vecí. Určite ani vy nie ste tak bohatý, aby ste si mohli dovoliť lacno nakupovať.
Hlavne u tlačiarní platí: čím nižšia nákupná cena, tým vyššia prevádzka. Nepozerajte len na cenu tlačiarne, ale aj kvalitu tlače, dostupnosť a cenu spotrebného príslušenstva a hľadajte, pre vás únosný, kompromis.

Ahoj MichaelOffic, souhlasím s led, protože u tiskáren je kvalita tisku dost ožehavé téma, zvlášť pokud lpíš na nízké ceně, ale zkus využít službu od České Pošty: pohledniceonline.cz, sám jsem tuto službu zkušel a musím říct, že na Českou Poštu dost velká kvalita. Pohlednici si sám navrhneš ve 3 různých velikostech, napíšeš odresáta, vzkaz a již od 25KČ ji společně s vytisklou pohlednicí pošlou. Kvalita tisku a lakovaného papíru mě překvapila a do 2 dnů byla ráno u adresáta.

Zlatý

Tak to si ale rozmysli v jakém množství, jaké kvalitě a s jakou odolností to chceš tisknout. Pokud ve větším množství, tak spíše dražší tiskárnu s levnějším spotřebákem. Pokud to má vydržet i případné vlhko, tak většinou nebudeš moct použít inkoust, nebo jej nějak dále chránit (třeba přelaminováním), barevná LASER či LED tiskárny by pro Tebe mohli být vhodnější, ale před koupí si ověř, že zvládají i pevnější papír... A bacha na kvalitu, pokud chceš tisknout fotky, u těchto tiskáren si ověř jak to bude vypadat.

Diskuze k otázce

Zlatý

Mc Merkurion

@USERR5: ... to má bejt jako reklama nebo co ???

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 986
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 476
Zlatý Hlada 474
Zlatý www 412
Zlatý ge0rge 407
Zlatý led 321
Zlatý Dochy 301
Zlatý Drap 298
Zlatý beer 297

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.