MichaelOffic

Neporadil by mi někdo, zda se dá koupit nějaká levná tiskárna na pohlednice?

Jestli ano, tak prosím o nějaké odkazy, Díky.

Já ale chci vyrábět ve větším množstvím, než s jedním pozdravem pro někoho.

Odpovědi
led

Opatrne s nákupom lacných vecí. Určite ani vy nie ste tak bohatý, aby ste si mohli dovoliť lacno nakupovať.
Hlavne u tlačiarní platí: čím nižšia nákupná cena, tým vyššia prevádzka. Nepozerajte len na cenu tlačiarne, ale aj kvalitu tlače, dostupnosť a cenu spotrebného príslušenstva a hľadajte, pre vás únosný, kompromis.

anonym

Ahoj MichaelOffic, souhlasím s led, protože u tiskáren je kvalita tisku dost ožehavé téma, zvlášť pokud lpíš na nízké ceně, ale zkus využít službu od České Pošty: pohledniceonli­ne.cz, sám jsem tuto službu zkušel a musím říct, že na Českou Poštu dost velká kvalita. Pohlednici si sám navrhneš ve 3 různých velikostech, napíšeš odresáta, vzkaz a již od 25KČ ji společně s vytisklou pohlednicí pošlou. Kvalita tisku a lakovaného papíru mě překvapila a do 2 dnů byla ráno u adresáta.

Dochy

Tak to si ale rozmysli v jakém množství, jaké kvalitě a s jakou odolností to chceš tisknout. Pokud ve větším množství, tak spíše dražší tiskárnu s levnějším spotřebákem. Pokud to má vydržet i případné vlhko, tak většinou nebudeš moct použít inkoust, nebo jej nějak dále chránit (třeba přelaminováním), barevná LASER či LED tiskárny by pro Tebe mohli být vhodnější, ale před koupí si ověř, že zvládají i pevnější papír… A bacha na kvalitu, pokud chceš tisknout fotky, u těchto tiskáren si ověř jak to bude vypadat.

kelley

Žádná taková neexistuje. Buď je levná, ale má šíleně drahý provoz (drahé náplně, které rychle dojdou, stojí skoro stejně jako nová tiskárna) a nebo má levný provoz, ale naopak tisk za moc nestojí…

Mc Merkurion

@USERR5: … to má bejt jako reklama nebo co ???