Čecho_slovák

Není to škoda, že se ruští sportovci nesmí zúčastňovat různých klání?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Je to stejná lumpárna jako když se netečkvaný zdravý sportovec nesmí zúčastnit světového mistrovství. Lidská blbost je nekonečná.

Další odpovědi
jirka F

Ale tak je to škoda, ale můžou si za to sami když začali válku s Ukrajinou. A tím si znepřátelili téměř celý svět.

led

Je to ukážka zamieňania športu za politiku.

magorvkleci

Ne, není vůbec škoda, že se ruští sportovci nesmí zúčastnit různých klání. Reprezentují zločinný režim a sypou.

Pepa25

Je to škoda, ale je to správně. Musí si to vyřídit s jejich věrchuškou …

Čecho_slovák

Jirko, ale já jsem si nevšimnul, že by ruští sportovci vyrukovali s oštěpy, disky, kladivy na Ukrajině. Proč házíš všechny do jednoho pytle?

Dochy

Já si zas všimnul, že někteří ruští sportovci se v únoru-březnu posmívali ukrajincům…
Netvrdím, že všichni.
Útok na Ukrajinu je ale záležitostí státu, nikoli jen Putina, proto případné sankce opět dopadají na celý stát, nikoli jen Putina.