MMA

Není náhodou těm motorkářům v těch motorkářských bundách hrozný vedro?

Sice vím, že když jedou rychle, tak fouká vítr a je to příjemný, ale stejně si říkám, že jak jezdí v těch černých motorkářských věcech, že jim musí být hnusný vedro. :D

Nejlepší odpověď
hanny 2

No prej když jedou,tak je to dobrý,až zastaví – v takovým vedru – tak je to masakr.

Další odpovědi
zelí

A nejen motorkářská kožená bunda. Třeba i hloupá vesta na motokros a dres. Než se obleču tak se spotím. Jak jedeš tak se to už dá.

Lamalam

Když jedou, tak není. Naopak v lehčím oblečení snadno prochladnou.

gecco

Bez neprofučného oblečení by na delších trasách zmrzli…
😉

lexx

asi je ale parádička něco stoji…

Michálek1245

Dobrý den, ano, v těch bundách je teplo. Proto to na benzikách a v obchodech okamžitě sundáváme. Zvlášť v létě. Ale je to daň za to, že když s sebou náhodou někde plácneme, tak budeme naprosto v pořádku a ta bunda nás ochrání. Sám se věnuji tomu, že prodávám náhradní díly MX a další věci, které beru třeba u https://kohout-moto.com/1040-nahradni-dily-mx a vím, že pro motorkáře je kvalitní bunda zárukou bezpečnosti.