Pecudka

Nenastartoval mi skutr

Poraďte mi možné závady. Po zimě jsem chtěla nastartovat, světla svítila, startér kňoural ale nenastartovala jsem. V loni jsem po zimě nastartovala hned napoprvé. Benzín tam mám.
Doplňuji:
Byla to vybitá baterka 🙂

Nejlepší odpověď
mojitek

Nepíšete jaký skůtr máte.Ale lepší bude postupně vyloučit možné závady.Kaput baterku-světla se Vám můžou rozsvítit,ale nenastartujete jestli neni ok.Nabijte ji a zkuste jestli je to tím.
Doplňuji:
No a co jsem psal? :o)

Další odpovědi
9 řemesel

Máli nožní startování tak zkusit našlápnout a nebo roztlačit.Ale je-li to made in ting-ťong tak dát nabít baterku.A příště ji na zimu VYNDAVAT dojde (pokud se nestalo) ke znižení.

jmhad

je to zvlhlé.Vynadat svíčku a vyčisti ji,otřít kabel od svíčky a když to nepomůže,vyčistit i karburátor.Zůs­tala v něm před zimou směs,benzin se odpařil a mohla tam zůstat nečistota či trocha oleje,která zalepila trysku.