fanynek

Nemůžu naladit jeden transporder,Skylink 11876,Prima HD,Nova HD,signál mám,ladí to,ale naladí pouze data. Co s tím?

Celý Skylink naladím a u tohoto transpordéru pouze data,v seznamu kanálů jsou pouze pořadová čísla bez názvu!!!

Odpovědi
mosoj

A zaplaceno, máš?

fanynek

Jestli mám zaplaceno nebo ne,to je snad jedno,ale naladit by se měly ne?Bez karty to nenaladim?

mosoj

Když myslíš.

fanynek

Tak tedy,zaplaceno mám až do ledna 2018,naladím všechno,mimo transpordéru 11876,parametry mám správně.Signál mám,ladí to,ale pouze data.Naladěno-celkem 8,TV-0,radio-0,data-8.Tak a teď raď!!!V seznamu stanic jsou pouze pořadová čísla bez názvu a obrazovka černá.Teď se ukaž.Srandičky,to umím také.