Mexxyn

Nemáte nějaké dobré tipy na sportovní mp3 přehrávače, případně sportovní pouzdra na telefony ?

Sháním buď mp3 přehrávač vhodný na běhání (spíš něco levnějšího, nemusí mít ani nějak extra dlouhou výdrž či paměť a nemusí být voděodolný apod. – stačí, když bude dobře držet při běhání) nebo sportovní „držák“ na ruku, který by byl vhodný pro telefon Sony Xperia Sola. Předem díky.
Doplňuji:
Nemyslím si, že jde o nesmyslnou otázku. Já přece nechci, aby mi někdo něco hledal na internetu, to jsem samozřejmě udělala i bez rady. Chtěla jsem poradit od někoho, kdo podobnou věc používá a může tím pádem doporučit nebo naopak. A co se týče toho pouzdra, je to to samé. Pro můj typ telefonu se takové pouzdro nevyrábí, ale klidně by se tu mohl najít někdo, kdo používá podobný telefon a pouzdro a ví, že by ono pouzdro bylo vhodné i pro tento typ. Nevím, proč hned tak negativní komentář.

Odpovědi
Janek78

Použivám při běhání tuto mp3ku a jsem spokojen.

http://mp3nami­ru.cz/cs/mp3-prehravace/15-maly-mp3-az-8gb-modry.html
Doplňuji:
http://mp3nami­ru.cz/mp3-prehravace/15-mini-mp3-prehravac-cerny.html