Avatar uživatele
potížistka

Nejdou mi nainstalovat hry

Nejdou mi nainstalovat hry. Před pár dny jsem mazala pár „zbytečných“ programů z počítače a určitě mezi nimi byl nějaký důležitý no a mě teď nejdou nainstalovat hry(už je to doba co jsem něco instalovala a hrála ale teď mě to štve že to nejde :/) Poraďte Prosím Vás :) děkuju
Doplňuji:
Tak u jedné originální hry mi to vždy právě nabídne nainstalovat ten DirectX ale potom mi to vždycky napíše:„Na instalaci tohoto programu musí mít Váš počítač administrátorské práva.“ A přitom to je originálka kupované
(nejdou mi nainstaloval ani ty nejprimitivběh­ší hry)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4011 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A můžete nám dodat screen obrazovky co se Vám tam děje, či vyskakuje za hlášku.

Protože je to hrozně málo informací mohu Vám klidně říci že Vám tam něco z toho chybí: PunkBuster, .NET Framework, DirectX, …
Doplňuji:
No a jsme doma. Musíte mít takzvaná zvýšená práva které umí daný soubor správně nainstalovat do systému.

Pokud počítač je Váš tak si ve správci účtu nastavte administrátora, nebo na instalační soubor poklepejte levým tlačítkem myši a zvolte Spustit jako správce.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zkus spustit jako správce. Pravým myšítkem klik na program a v menu je „Spustit jako správce“, pokud to neprojde, tak nemáš administerská práva jako uživatel k PC a musíš požádat osobu, která ty práva má.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek