bojnik1

Nejde spustit hra poraďte!

Mám staženou hru a nejde mi spustit v x64 W7 .Je nějaký způsob jak ji spustit v tomto systému?

Nejlepší odpověď
chudst

Jsou dve moznosti: bud vydavatel vydal patch, ktery si musite nainstalovat.

Pokud ne, zkuste to klasicky: instalujte to pres prave tlacitko mysi „spustit jako spravce“. A stejnetak hru spustte. Pokud porad nepojede, zkuste kliknout u spousteci ikonky pravym tlacitko mysi/Vlastnos­ti/Kompatibili­ta a zde zaskrtnete „Kompatibilitu pro Windows XP SP2“.

Sam mam W7 64bitovky a za celou dobu co je mam se me nepodarila rozjet jen jedna hra (a ta mi nesla ani na Vistach 32bit).

Další odpovědi
Michal Kole

Potřebuješ patch o výrobce hry, který naemuluje 32bitový systém