Nikča

Nejde mi přidat na FB správce stránky, i když jej mám mezi přáteli, jak to?

Odpovědi
Varkless

Chtělo by to více popsat, záleží zda se jedná opravdu o stránku nebo o skupinu, pokud je to stránka tak klikněte vlevo dole „Zobrazit vše“ tam kde je napsáno „toto se líbí x lidem“ a tam správce přidáte, pokud nemůžete přidat je možné že tuto akci nemůžete provést protože nejste správce