Maggie.b

Nejde mi na videích hlas ale zvuk ano. Jen ho trochu slyším. Jakto? Poradíte?

Nejlepší odpověď
xVinc

Podle mě je to více kanálový zvuk, zkuste změnit „schema“ reproduktoru, nebo najit nějakou funkci ohledně vícekanal. zvuku ve vašem přehrávači.

Další odpovědi
Jimbou

Z 80% je to zapnutý efekt karaoke v nastavení zvukové karty. Mělo by to být v liště se spuštěnými programy (uplně napravo u hodin) a hledejte ikonku připomínající zvuk (např. repráček) rozliknete a tam je pod zvukovými efekty karaoke tak na to stačí kliknout.....