kokos

Proč mi nefunguje fleshka, neprehrava filmy, nezobrazuje fotky?

Zdravim, mam problem s novou fleshkou. Obal jsem vyhodil a dal uz jej nenasel.
Kdyz na fleshku hodim treba film nebo fotky a nasledne ji zapoji do TV (ostatni fleshky v teto TV vzdy funguji) tak to film nenacte a fotky se vubec neobjevi. Kdyz pak film z fleshky zase pretahnu zpet do PC tak film nejde prehrat (zkousel sem to jen 1 mozna to byla jen nejaka nahoda)
Zkusil sem stahnout asi 5 filmu ktery na jinych fleshkach v TV funguji, ale ani jeden z filmu na te nove nejde.
Nevite co s tim?
Dekuji

Odpovědi
gecco

  1. zkontroluj si, zda velikost této flash je TV podporována
  2. přeformátuj flashku do formátu, který podporuje televize