Miri272

Nefunguje…

Jedna hra na facebooku konkrétně the sims social… Přihlásím se tam ale načításe to ale poté hra už nenaběhne.Zkoušela jsem to na jiném počítači a normálně to jde v čem to může být??
Doplňuji:
Používám Google Chrome

Nejlepší odpověď
Bedy

Dávejte si pozor na ty všelijaké hry a apliakce na facebooku, jak velký přístup k vaším osobním údjaům jim dovolíte a co vlastně spouštíte.

Nevím, jaký používáte internetový prohlížeč (Internet Explorer, Mozilla Firefox,Opera, ..).
Pak Vám napíšu přesný postup.

Další odpovědi
huxa

soubory cookies, flash nebo jiné zásuvné moduly, nebo tisíce jiných věcí

jestli můžu dát radu, FB neni určen na hraní her, od toho jsou hry samotné, které si nainstaluješ nebo je hraješ v prohlížeči na jejich web. stránkách nebo různých herních webech, né na FB