Tom 25

Nechat si píchnout druhou náušnici do druhého nebo stejného ucha?

Dobrý den,
mám píchlé levé ucho a chtěl bych si necgat píchnout další dírku. Je lepší stejné ucho nebo pravé? Co bude vypadat lépe?

Odpovědi
iceT

Stejné ucho, a druhou náušnici spíš jen pecku nebo menší než první náušnici

Palpatine

No nevím. Dvě náušnice se na muže opravdu nehodí. Nevypadá to dobře. Jedna na jednom uchu ještě jde. Dvě na každém uchu zvlášt už ne. Ale jen můj názor.

autacek

Zkus obočí.