I'm Tom

Jaký názor mají vegetaríáni a vegani na uměle vytvořené maso?

Dobrý den, zajímalo by mě, jaký má komunita vegetariánů a veganů názor na uměle vypěstované maso v laboratoři. Teoreticky nikdo neumírá a netrpí, takzě by to pro ně problém být neměl. Budu rád, za názory přímo od vegetariánů a veganů. Děkuji a přeji příjemný den ;)

Odpovědi
zjentek

Nejsem ten ani onen, ale VŠECHNO PROTI PŘÍRODĚ, je špatně.

jáára

Jako vegetarián nemám potřebu tohle kupovat. Tohle je spíš pro ty, co maso běžně jedí.

RyuzakiKate

Jako vege persóna – nejedla bych to, chuť masa mi nechybí, každopádně je to pokrok k udržitelnosti, při současných požadavcích se to nedá dlouhodobě zvládat, naštěstí spousta lidí už má soudnost a maso redukují nebo ho vyřazují úplně. Nekupuji si ani ty různé polotovary, jsou to kolikrát splácaniny všeho možnýho, to fakt jen výjimečně.

paul1

Nejsem vege ani vega, umělé maso neznám, ale občas manželka vaří segedinský guláš, do kterého dává napůl vepřové a napůl kostky ze sóji a celkem je to fajn.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.