SickBreed

Název doplňkového kapesníčku k saku?

Zajímalo by mě, zda-li existuje nějaký speciální název pro kapesníček který se skládá do přední kapsy saka. Díky

Nejlepší odpověď
ponovotny

česky pravděpodobně jen kapesníček k (do) saku

Další odpovědi
anonym

Pouze doplním ponovotného. Pod jiným názvem jsem zmíněné zboží nikdy nezaznamenala. Je to sice delší název, ale nehledejme pro to zase, proboha, skvělé slovenské nebo anglické výrazy.

I na internetu je to popsáno krásně česky:
Kapesníčky do kapsy saka
Sako s kapesníkem do kapsičky.Kapesníček do kapsy saka je pánskou ozdobou. I když se jedná o pouhý detail, může ovlivnit celkový dojem. Můžeme použít výraz třešnička na dortu. Kapesniíček do saka doporučujeme pro jakoukoliv významnou společenskou událost jako jsou svatba, promoce, oslavy narozenin, plesy a podobně.

Kapesníky do saka Vám přijdou vhod, pokud budete potřebovat doladit svůj outfit stejně jako kapesníky do saka s motýlky v jedné sadě.

anonym

Na střelnici jsem požadoval ten kapesníček s nahou babou. To byla paráda.