ReHu

Navazuji na včrejší otázku ohledně slevy poh.hmot. Myslíte, že zisky by byly vyšší, kdyby byla cena nižší a více se

tankovalo? Nebo když cena zůstane vyšší a bude se tankovat méně?
Doplňuji:
Tankovat se musí, to je pravda, ale v té zprávě se píše o tranzitu a tak téměř veškerý tranzit přes ČR tankuje před nebo za hranicemi. A to, si myslím, není zanedbatelné množství. Proto jsem psala, zda by to náhodou nebylo potom víc, než méně za dráž.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Pokud bude cena nižší, nebudeme si jezdit do Polska pro naftu a benzin…
Zatím se to ale hóóódně vyplatí, bohužel spotřební daň dostávají Poláci … Kalouskova kasa má smůlu.
A to tu nepíšu, kolik se dá ušetřit například za maso – polské vepřové za 50,–Kč, hovězí za 70,–Kč, uzeniny (z pravého masa!!!) za 40,–Kč … „no, nekup to!“

Další odpovědi
elektrikář

Naši národo hospodáři už před si spočitali o kolik víc vydělají na zvýšené spotřební dani. Ale byli zklamaní prodalo se míň pohoných hmot. Jenže jezdit se musí. A trucovat každý nevydržel dlouho.