Retko

Nastaveni cernobile tiskarny pro tisk barevneho schematu pro lepsi citelnost…

Budu ted hodne tisknout ruzna schemata, grafy apod., bohuzel ten text na nich je casto vubec necitelny.
Tak napriklad mam oranzovy ramecek a v nem text a po vytisteni je to skoro vse cerne…

Tady je to co jsem tisknul – http://img812­.imageshack.us/im­g812/3083/h4w2­.jpg

Bohuzel asi teoreticky nejde ignorovat barvy, protoze pak neuvidim bily text…

Da se s tim neco udelat??? Poradte kde to muzu najit v nastavenich???

Diky

Nejlepší odpověď
mosoj

  1. O jakou tiskárnu se jedná.
  2. V ovladači nastavit tisk v odstínech šedi, nikoliv BW !!!
  3. Obrázek má pouze 455 × 311 pix. pokud ho tiskneš v této velikosti bez problémů. Pokud bys ho chtěl zvětšit na př. na A4 bude to špatné.
  4. Nepoužívej obyč. kancelářský papír, ale sežeň si nějaký papír s vysokým rozlišením ( nebe a dudy). Nastavení tisku na totéž ( vysoká kvalita) či jak to je v ovladači označené.
  5. Zkoušel jsem na své inkoustové a naprosto čitelné !!

Další odpovědi
anonym

Přes Start- nastavení-tiskárny si ji spisť, jdi do nastavení , změň na šedé odstíny, ale ten text ti bude splývat pokud to nebude v kontrastu. Nejlépe změnit barvy v těch obr.

Dochy

Ještě asi budeš muset experimentovat… Pravděpodobně bude vhodná vyšší kvalita a experimentovat se sytostí, pokud je u tvé tiskárny nastavitelná.