Kočičáci

Naší kočičce bude 15 let a poslední dobou se stává, že se nemůže postavit na zadní nožičky, jako kdyby ochrnuly. Ale běh

Nejlepší odpověď
www

Nejprve díky za oznámení, otázka vypadá jinak. Doplň ji!!
Pokud chceš ale vědět co s tím, zajděte k veterináři, snad alespoň nějak zvířeti pomůže. Osobně předpokládám, že se jedná o jeden z příznaků stáří.

Další odpovědi
mosoj

15 letá kočka je velmi stará. Cca jako 100 letý člověk. S přírodou nic nenaděláš.

anonym

Kočička je veteránka, nejspíš trpí artrózou nebo něčím podobným. Mládí jí nevrátíte, můžete jí tak akorát ulehčit potíže stáří. Veterinář doporučí nějaké podpůrné prostředky.

Reezo

Záleží co to je za rasu kočky, nějaké kočky trpí na různé nemoci atd… Doporučil bych se informovat u veterináře a jak to případně řešit, jestli to půjde.

dhampir

Zajdi s ní k veterinářovi ten ti dá a doporučí nějaké léky. Ale pokud jí to bolí a trápí se a nejde to vyléčit tak pokud veterinář nabídne utratit jí tak asi utratit. Já vím že je to těžké ale pokud se ta kočka vážně trápí bude radši…