22aa

Našel jsem v Penny marketu kupon na naplnění peněženky na PS4, ale není tam kód. Co dělat, než to koupím?

Dobrý den. Prosím nevíte proč tam není kód na naplnění peněženky na PS4? Našel jsem je v Penny marketu, ale chybí tam kód.
Naštěstí jsem to nebral a nevíte, co dělat před vložením kodu, když není vidět? Nemusí se mincí poškrábat papír nebo co?
Jestli to nedělají, aby se nechali podvést kreditní kartou a sebrat jim konto nebo kupovat poškrábané CD za 2000 Kč nebo co?
Na PS store jsou hry levnější. Stačí najet na deals. Cd hry jsou moc drahé a na to já nemám. Umřel mi otec.
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
elkon

A proč se ptáš tady, obsluha v Penny marketu neumí česky? To je fakt jak u dementů na dvorku.

Urthemiel

Jestli chceš tak můžu prodat kupon na 500 kč do ps peněženky

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

Na co se ptát tam když to nekupuju z důvodu nemám prachy.

quentos

Říkáš „než to koupím“, takže ten nákup asi v plánu máš. Chce to nejdřív přemýšlet a pak psát.