SinceX

Nápad? Ne, revoluce :)))

Vím, název otázky je zrovna hloupý ale mám dotaz. pro všechny členy serveru.
Pokud víte na internetovém – sociální webu – Lide.cz je možnost založit chatovací místnost.
Měl jsem nápad, členi by si podle mě mohli popovídat i jinak než přes odpovedi.cz, jednalo by se o členy Miroslavst, panenka, Bad je jich mnoho ale nechci se dotknout ostatních. Bylo by dobré, alespoň pro někoho, například mě, si i jinak popovídat :)) Co vy na to? :) Myslím to tak, že jsem už někde viděl, že nějaké paní mrzelo, že si nemůže popovídat více s tím a tím uživatelem..:) Tak jsem to chtěl zrealizovat..:)
Doplňuji:
Takže mám to založit, nebo radši jet k providerovi stránky ? :)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

vidím to tak, že ti otázku uzamknou nebo smažou.
Ale jinak nejsem proti.
Panenku jsem nenašel, bada taky ne, našel jsem asi jednu nebo dvě osoby odtud.
Doplňuji:
Díky za palec, já už čekám jen na odpovědi.
Miroslavst2

Další odpovědi
panenka

Tvá otázka je dobrá SINCEXI ale já osobně si myslím že kdo zde chce může nás kontaktovat přes odpovědi.Už mě spoustu uživatelů kontaktovalo děkovalo nebo chtělo poradit. A samozdřejmě i já se zde vždy ráda obracím na kolegy u kterých vím že mi pomohli a můžou pomoci.

Co se týče nově založených stránek nejsem proti.

mosoj

Kdo chce vždy si způsob najde. Existuje třeba SKYPE atd. Těžko naváži spojení s člověkem který o to nestojí a je zde úplně inkognito.
Na to nepotřebuji sociální web !!!

anetadela1

Dobrý, ale zkuste to navrhnout provozovateli. Mohl by sem umístit chatovací okénko.

Radovan M

Jo to je dobrý nápad, shoutbox by se hodil 😉